Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.kolo Strážci Pomeranče 3:7 Samson Bonella B Zárubova 15.4.2012 16:15

18. 4. 2012

Strážci Pomeranče  3:7  Samson Bonella B  

(15.4.2012 - 16:15h   Zárubova)

 

sestava: R. Zandt (B), P. Tinka (C), T. Prokš, D. Šťastný, L. Stárek, Š. Větrovský, M. Zelba

 

 

     V deštivém počasí jsme nastoupily k druhému zápasu sezony opět s cílem zvítězit. Již po pár minutách zápasu jsme věděli, že to bude problém.

     Hned od první minuty zápasu nás soupeř zasypal souboji ve ktrerých je spíš než balón zajmali naše nohy. S tím jsme se nedokázali srovnat celý první poločas a také podle toho vypadal průběh celé první půle. Soupeř rozhodně nebyl lepším týmem než mi, ale efektivita v zakončení rozhodla celou první půli. I když jsme byli o dost fotbalovější a rozhodně fairovější tak nám to k ničemu nepomohlo. V 9.minutě přišel první gol v naší síti kdy po brejku a přehozeí Richarda už golu nezabránil ani dobíhající Pedro, který jen míč do sítě dokopl. 0:1. Ve 12.minutě přišlo vyrovnání z kopačky Šimiho po tvrdé střele pod víko. 1:1. Od této chvíle přišla jen a jen lekce z efektivity a nefair hra soupeře při přihlížení rozhodčího, který se eevidentně asi bál něco písknout soupeři a to ani nemluvím o udělování karet. Po dalších brejcíích končil poločas za stavu 1:4. 

     Druhá půle byla v naší režii kdy jsme z 30.minut strávily 27.minut na soupeřově půli, ale vedlo to jen k snížení na 2:4 kdy ve 33. minutě opět Šimi skóroval. Poté jsme z ojediněělého brejku soupeře kdy jsme si opět nepohlídali obranu a v 50.minutě to bylo zase o 3 góly. 2:5. Po tomto golu jsme podlehli frustraci a během dalších 2. minut jsme prohrávali už 2:7. Po té už jsme jen stihly snížit na 3:7 po vlastním golu soupeře. V posledních 2.minutách se už jen potvrdilo, že Samson Bonella B nemá v hanspaulce co dělat! Za stavu 3:7 kdy tým vede mi přijde zbytečný a vrchol všeho nejdřív atakovat nic netušícího našeho hráče pěstí do břich před očima sudího, který se jen díval místo ,aby hráče rovnou VYPRAL ZE HŘIŠTĚ! a poté po závěrečném hvizdu ten samí hráč atakoval dalšího našeho hráče ze zadu do hlavy.


Shrnutí:  Po tomto zápase se člověk zamyslí jestli má cenu se nechat zmrzačit kvůli hansapulce a nebo se na to má rovnou vykašlat když se rozhodčí bojí soupeře jen proto ,že tam má dva typi hráčů, kteří budí respekt. v tomto případě jde fotbalovost stranou a podle mě hanspaulka je fotbalová soutěž a ne nějáká okopávaná.


Hvězda zápasu: Lukyy                Looser zápasu: všichni ostatní


Branky - Strážci Pomeranče: 9. (OG)  P.Tinka, 12. 33. Š. Větrovský

 

Branky - Samson Bonella B: 16. P. Štěpánek, 17. L. Pařízek, 27. J. Konfršt, 50. 52. J. Pařízek, 53. Z. Záluský, 55. OG

 

("Pedro")

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář